Шановні партнери!

У зв’язку із загрозою поширення COVID-19 наше головне завдання на сьогодні – гарантувати безпеку співробітників і, водночас, забезпечити своєчасне виконання ваших замовлень. Ми впровадили всі необхідні заходи, щоб гарантувати безпеку персоналу, тому частина нашої команди працює дистанційно.

У той же час, усі виробничі майданчики працюють на повну потужність. Ми приймаємо та обробляємо замовлення у штатному режимі, а відправлення вантажів здійснюються за графіком. На сьогодні також немає жодних обмежень щодо вантажних перевезень. Ми продовжуємо регулярно отримувати необхідну сировину та комплектуючі від наших постачальників, а також експортувати власну продукцію.

В офісі чи дистанційно, всі наші підрозділи працюють 5 днів на тиждень. Ви завжди можете зв'язатися з нашими співробітники, використовуючи звичні для вас канали зв'язку: електронну пошту або телефон.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання, оператори нашого контакт-центру завжди прийдуть на допомогу. Ми будемо тримати вас у курсі подальших подій. Не піддавайтеся паніці та будьте здорові.

Телефони контакт-центру:

+ 38 (057) 715 25 60
+38 (050) 323 59 79
+38 (067) 578 88 63